Informace k návodům

 Odpovědi na nejčastější otázky...

 

1. Pošlete mi návody na e-mail?

Ano! Určitě si při zadávání objednávky zkontrolujte Vámi zadávaný e-mail, jestli tam nemáte překlep... Je to důležité, protože Vám na něj přijdou podklady k platbě a následně i samotné návody :)

 

2. Chci si u Vás objednat návod, ale nejde udělat objednávku za méně než 50,- Kč. Proč?

Tohle opatření jsem udělala proto, že mi např. od jednoho člověka přišly v jeden večer tři objednávky po jednom návodu. Na každou objednávku vystavuji fakturu a vystavovat pořád dokolečka faktury za 36,- či 39,- se mi prostě nevyplatí. Strávím nad tím hromadu času, který bych jinak mohla věnovat rodině… (www.stepa.estranky.cz)

 

3. … zkontaktuji Vás tedy jinak (např. e-mail, osobní FB…) a objednám si ten jeden návod tam?

Bohužel opravdu ne, po jednom návodu vážně neprodávám. Minimální cena objednávky je 50,- (tzn. dva návody). Děkuji za pochopení! ;)

 

4. Mám u vás objednaný návod a chci už si objednat příze, abych se mohla pustit do háčkování hned, jak mi návod přijde. Prosím, z čeho je háčkovaný/á …?

Na začátku každého mého návodu se dočtete z jaké příze je háčkováno. Ale chápu, že někdy potřebujete vědět typ příze dopředu… Takže: Háčkuji většinou ze 100% bavlny – Camilla, Catania, Limone, Nela, Ty všechny jsou navzájem „kompatibilní“. Menší věci háčkuji z bavlněné příze Katka. Velikosti háčků budete potřebovat 2, 2,5, 3 a 3,5 ;)

 

5. Kde jste sehnala popruh/kování ke kabelce?

Nakupuji v běžné galanterii to, co zrovna potřebuji. Občas udělám větší objednávku někde na internetu, ale hledám spíš podle toho, co zrovna potřebuji a obchody měním, nenakupuji stále u jednoho..

 

Děkuji za přečtení. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz nebo budete potřebovat poradit s něčím v návodu, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu zuzalinkaa@email.cz :)

 

Krásný den a příjemné háčkování! :)